MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15641023
nr 1564 1023
Byrå
Senbarock. Bredd: 107 cm. Djup: 62 cm. Höjd: 80 cm, nyckel
Kondition: kompletterad, slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:16:06
300 kr