MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15641023

nr 1564 1023

Byrå

Senbarock. Bredd: 107 cm. Djup: 62 cm. Höjd: 80 cm, nyckel

Kondition: kompletterad, slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 september 2023
kl 20:16:06